فروش مبلمان ال اسپرت

راهنما خرید و فروش مبلمان ال اسپرت

برای تهیه بهترین مبلمان ال باید توجه داشته باشید که کلاف این مبلمان از چه ساخته شده است و همچنین ابر و فوم داخل که برای نشیمن در نظر گرفته شده است از چه نوع اسنفجی استفاده شده . در مبلمان چهارضلعی و هر مبل فروشی استاندارد انتخاب نوع و رنگ پارچه به عهده مشتری میباشد.

مبل راحتی ال

مبل ال راحتی را در خانه های مدرن و خانه هایی که فضای کوچکتری دارند استفاده میکنند. البته توجه داشته باشید که اگر خانه شما بزرگ است و یک دست مبل سلطنتی دارید میتوانید از این مبل به عنوان مبل دوم استفاده کرد.

انواع پارچه مبل ال
پارچه هایی که برای روکش مبل های راحتی از آنها استفاده می شود عبارت هستند از مازراتی، مکس، بوگاتی، پورش و ملیتا.

حذف شرط: فروش مبلمان ال تهران فروش مبلمان ال تهران

فروش مبلمان ال تولیدی

مراحل ساخت مبلمان ال مانند تولید تمام مبل های دیگر است ابتدا کلاف با استفاده از بهترین چوب ها توسط کارشناسان چهارضلعی ساخته ، سپس وارد مرحله سباده کشی و بعد رنگ میشوند بعد از اتمام این مرحله مبل ها وارد لاین رویه کوبی میشود که با دقت و با توجه به سلیقه مشتری بهترین پارچه انتخاب و مبلمان شما آماده ارسال است.

فروش مبلمان ال مدرن و ابعاد استاندارد مبل ال

مبلمان طرح ال با تعداد و انواع مختلفب ساخته میشود مثلا 3 ، 5 و یا 7 نفره که ابعاد هر کدام متفاوت است . توجه داشته باشید که با توجه به تعداد طول مبلمان نیز متغیر است که معمولا بین 1.98 تا 2.33 سانتی متر است و عرض نیز بین 98 تا 100 با اضافه شدن هر صندلی اضافه میشود. باز هم زمان سفارش و خرید مبل ال از فروشگاه معتبر مبلمان چهارضلعی حتما تعداد مدل مورد نظر را به کارشناس فروش اطلاع دهید تا بتوانند بهترین مبل را برای شما و مختص شما آماده کنند.

مبل ال رنگی

توجه داشته باشید فروشگاه چهارضلعی تنها فروشگاهی است که شما میتوانید سرویس مبل خود را از مدل های مختلف انتخاب و با توجه به دکوراسیون خود ست کنید . و اما در مورد مبل ال رنگی باید بدانید که شما با سلیقه خود میتوانید هر طرح و رنگ پارچه را برای تک تک صندلی های مبل خود دیزاین کنید و ما هم در این راه برای رسیدن به مبل ایده آل شما را همراهی میکنیم.

قیمت مبل ال

با توجه به دکوراسیون و فضای شما ممکن است مبلمان شما ساختار و اندازه متفاوتی داشته باشد پس میتواند گفت در تعیین قیمت مبل ال اندازه مبل ، نوع چوب، نوع ابر و نوع پارچه تاثیر گذار است.

 قیمت مبل ال ارزان یافت اباد

مبل ال ارزان

شما می توانید بهترین مدل های مبل و مبلمان ال را با تخفیف ویژه از سایت چهارضعی خریداری کنید.

سوالات متداول

1- نحوه ارسال مبل ال به سراسر ایران چگونه است؟

مبل ال به سراسر ایران توسط باربری مخصوص مبلمان ارسال می شود.

3- چطور از کیفیت کارها و شرکتی بودن مبل ال مطمئن شویم؟

تمامی مبل ال های موجود در سایت چهارضلعی شرکتی بوده و دارای ضمانت نامه معتبر می باشند.

4- امکان بازدید حضوری برای مبل ال وجود دارد؟

برخی از مدل های مبل ال دارای امکان بازدید حضوری دارند ، در مورد سایر مدل ها می توانید به صورت حضوری جزئیات محصول مانند پارچه را انتخاب کنید

5- امکان ثبت سفارش برای مدل هایی که توقف تولید می باشند وجود دارد؟

خیر، با توجه به این که از خط تولید خارج شده اند امکان تولید این محصولات وجود ندارد.

6- امکان انتخاب پارچه از انواع و رنگ های مختلف وجود دارد؟

بله، جنس پارچه و رنگ آن به انتخاب مشتری بوده و به صورت حضوری یا اینترنتی از روی پارچه های مختلف امکان انتخاب وجود دارد.

7- از چه چوبی در مبل های ال استفاده می شود؟

متریال استفاده شده برای هر مبل ال متفاوت می باشد و تمام مبل های ال با متریال درجه یک مانند چوب راش گرجستان، چوب روس و … ارائه می شوند.

8- نحوه ثبت سفارش به چه صورتی می باشد؟

شما می توانید به صورت حضوری و اینترنتی ثبت سفارش تون رو انجام دهید، در صورت اینترنتی جزئیات محصول، پارچه و … به تایید شما رسیده و سپس سفارش شما ثبت می گردد.